COVID-19
Канал кризової підтримки українського бізнесу
Безкоштовна консультація щодо податкових пільг
Ви можете залишити заявку і наші спеціалісти зв'яжуться з вами
Події, які останні кілька місяців завдають потужних ударів здоров'ю, безпеці та добробуту людей, підкошують економічні системи світу, мають, безперечно, значний негативний вплив і на підприємництво.

Саме в цей кризовий період ми максимально активізовуємо свої ресурси, щоб забезпечувати безперешкодне ведення вашого бізнесу, надаючи не тільки необхідні юридичні послуги, а й інформаційну підтримку та допомогу з імплементацією законодавчих змін, що можуть мати вплив на ваш бізнес.

Саме тому ми створили Канал кризової допомоги українському бізнесу. Фахівці Main Business Partner з податкового планування в режимі 24/7 супроводжуватимуть імплементацію нового законодавства для бізнесу безкоштовно та надаватимуть інші послуги, пов'язані із забезпеченням ефективного функціонування вашого бізнесу.
Будь ласка, введіть ваше запитання та контактні дані, щоб наші спеціалісти зв'язалися з вами
Ваше запитання
Також ми зібрали інформацію, яка буде корисною для розуміння економічної ситуації в Україні та світі, у графічному, текстовому та відеоформаті дали відповіді на найбільш поширені запитання та розповідаємо, як ефективно працювати бізнесу у час кризи.
Можливість висловлювати підтримку та отримувати зворотній зв'язок сьогодні особливо важливі для кожного.

На нашому Telegram-каналі ви можете першими дізнаватись корисну інформацію, а також ставити запитання та отримувати відповіді, ділитися ідеями та новинами, шукати партнерів та давати фідбек.
COVID-19 - подарунки бізнесу від держави
COVID-19 — форс-мажор?
ТОВ «Юридична компанія «Мейн Бізнес Партнер»
+38 (032) 297 56 26
+38 (068) 378 37 60
info@mbusinesspartner.com.ua
код ЄДРПОУ: 42414243
м. Львів, площа Ринок, 20/3, 79008
м. Київ, вул. Інститутська, 25, 02000
Made on
Tilda