Є питання чи пропозиції? Зверніться до нас:

Новий рівень вашого бізнесу

Ми системно супроводжуємо бізнес на всіх етапах його існування задля розвитку українського ринку
Наша мета — вклад у розвиток економіки країни шляхом надання юридично-консалтингового супроводу підприємцям на максимально якісному рівні, в тому числі супроводжуючи бізнес-ідею від її зародження до досягнення нею успіху не лише в Україні, а й далеко за її географічними межами.
Ми понад 5 років впевнено займаємо передові позиції на ринку юридичних послуг Західної України. В 2019 році ми відкрили офіс в Києві у зв'язку з системним попитом на наші послуги компаній по всій країні. Разом з тим, Юридична компанія «Main Business Partner» обслуговує іноземні компанії, котрі здійснюють господарську діяльність в Україні.

Окрім надання феноменально результативних юридичних послуг, ми тримаємо тісний контакт з нашими клієнтами та сприяємо розвитку їхнього бізнесу не тільки в юридичному напрямку, але й допомагаємо розвинути його до грандіозних масштабів.
Принципи, якими ми керуємось
Для досягнення максимально ефективного результату для кожного клієнта
У Main Business Partner діє стратегія масштабування в межах всієї країни. Наша задача — не базовий супровід чи захист у звичному вам форматі.
Ми, за принципом великого заводу, прагнемо систематизувати процеси в такий спосіб, аби сотні тисяч українських компаній отримали доступ до якісного юридичного супроводу.

Ми прагнемо надати українському бізнесу послуги якості швейцарського годинника, а не hand made прикрас сумнівної якості. Саме для цього у MBP діють правила, алгоритми й затверджені процеси як готовий фундамент для глобальної компанії національного значення.
Наші спеціалісти
Безпека та надкомфортні умови роботи для учасників нашої команди є гарантом об'єднання навколо MBP найталановитіших людей.
В цьому шаленому світі MBP ставить перед собою завдання вивести український бізнес на передові позиції світової економіки. Ми заряджені цією ідеєю на клітинному рівні. Кожен наш крок, наші дії і зусилля спрямовані на досягнення цієї грандіозної цілі.

Ми все підготували, аби конкретно ваш бізнес зробив квантовий стрибок з підтримкою наших найкращих фахівців.
Соломія Марчук,
Засновниця, CEO Юридичної компанії «Main Business Partner»
Надішліть нам повідомлення
Ім`я
Ваш телефон
Ваш e-mail
Назва компанії
Ваше повідомлення
ТОВ «Юридична компанія «Мейн Бізнес Партнер»
+38 (032) 297 56 26
+38 (068) 378 37 60
info@mbusinesspartner.com.ua
код ЄДРПОУ: 42414243
м. Львів, площа Ринок, 20/3, 79008
м. Київ, проспект Перемоги, 24, офіс 125, 04116, БЦ «Smart Plaza Polytech»
Made on
Tilda